- PW10-39R-5%
PW10-39R-5%
IRC/TT Electronics
Res Wirewound 39 Ohm 5% 10W ±300ppm/°C Molded AXL
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
In Stock:
24
Can Ship immediately
Buy all 24 in-stock or the regular minimum order quantity of 100