- GP55-681K
GP55-681K
IRC/TT Electronics
Precision Metal Film Resistor - 681 kOhm ±1% - 1/4W - ±100ppm/°C - 250V Max - Axial Through Hole - 6.0 x 2.4mm Dia - RoHS
Description
Search Keywords: GP55681K
Supplier:IRC/TT Electronics
Part No:GP55-681K
In Stock:
15
Can Ship immediately
Buy all 15 in-stock or the regular minimum order quantity of 1000