- GP55-61K9
GP55-61K9
IRC/TT Electronics
Precision Metal Film Resistor - 61.9 kOhm ±1% - 1/4W - ±100ppm/°C - 250V Max - Axial Through Hole - 6.0 x 2.4mm Dia - RoHS
Description
Search Keywords: GP5561K9
Supplier:IRC/TT Electronics
Part No:GP55-61K9
In Stock:
87
Can Ship immediately
Buy all 87 in-stock or the regular minimum order quantity of 1000