- GP55-590R
GP55-590R
IRC/TT Electronics
Precision Metal Film Resistor - 590 Ohm ±1% - 1/4W - ±100ppm/°C - 250V Max - Axial Through Hole - 6.0 x 2.4mm Dia - RoHS
Description
Search Keywords: GP55590R
Supplier:IRC/TT Electronics
Part No:GP55-590R
In Stock:
81
Can Ship immediately
Buy all 81 in-stock or the regular minimum order quantity of 1000