- GP55-35K7
GP55-35K7
IRC/TT Electronics
Precision Metal Film Resistor - 35.7 kOhm ±1% - 1/4W - ±100ppm/°C - 250V Max - Axial Through Hole - 6.0 x 2.4mm Dia - RoHS
Description
Search Keywords: GP5535K7
Supplier:IRC/TT Electronics
Part No:GP55-35K7
In Stock:
116
Can Ship immediately
Buy all 116 in-stock or the regular minimum order quantity of 1000