ALD39911DN-Y-24V
IDEC Corporation
Pushbutton, Mom, Ylw, 40mm Mush, 24V Direct, 30mm Mounting, LED, 1NO/1NC Contact Blocks
+ see all
Datasheet Accessories
RoHS Compliant
Discontinued & Replaced
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +