- CNX722C200FVT
CNX722C200FVT
VCC - Visual Communications Company
PMI RND 22mm LED FV Solder Tab Red MS
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
BAG Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description
Search Keywords: CNX722C200FVT
spécification
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
fournisseur:VCC - Visual Communications Company
Référence:CNX722C200FVT
Unité de mesure:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8531809051
COO:MX
ECCN:EAR99
Référence:
100 -
Mounting:Panel
Dimension:26.9 mm
Type:Uni-Color
Maximum Forward Voltage per Color:28 V
Color:Red
Peak Wavelength:N/A
Lens Shape Type:Circular
Lens Appearance:N/A
Lens Dimensions:N/A
Intensity:2700(Max) mcd
Viewing Angle:N/A
Maximum Forward Current:20 mA