- CNX714C401120W
CNX714C401120W
VCC - Visual Communications Company
PMI RND 14mm LED 120V Wire Yellow IP67
Description
Search Keywords: CNX714C401120W
Référence:CNX714C401120W
Mounting:Panel
Dimension:25.4 mm
Type:Uni-Color
Maximum Forward Voltage per Color:N/A
Color:Yellow
Lens Dimensions:N/A
Intensity:1120(Max) mcd
Viewing Angle:N/A
Maximum Forward Current:8 mA