- ABU125-150
ABU125-150
Triad Magnetics
AC/DC Power Supply Single-OUT 15V 6.67A 100W Carton
Description
Search Keywords: ABU125150
fournisseur:Triad Magnetics
Référence:ABU125-150
1 -
AC Input Voltage:N/A
DC Input Voltage:N/A
Dimension:127 x 76.2 x 26.6mm