- ABU125-120
ABU125-120
Triad Magnetics
AC/DC Power Supply Single-OUT 12V 8.43A 100W Carton
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
Description
Search Keywords: ABU125120
spécification
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
fournisseur:Triad Magnetics
Référence:ABU125-120
Unité de mesure:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8504409520
COO:CN
ECCN:EAR99
Référence:
1 -
AC Input Voltage:N/A
Dimension:127 x 76.2 x 26.6mm