- 82A0111-22-9CS3017
82A0111-22-9CS3017
TE Connectivity / Raychem Brand
High Performance Cable 1Conductors 22AWG 1.09mm Tin Coated Copper White 600VAC
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
Pack Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description
Search Keywords: 82A0111229CS3017
spécification
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
fournisseur:TE Connectivity / Raychem Brand
Référence:82A0111-22-9CS3017
Alias/AKA:492612-000
Unité de mesure:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8544493080
COO:MX
ECCN:EAR99
Référence:
1 -
Size:22 AWG
Conductor Material:Tin Coated Copper
Cable Diameter:1.09 mm
Maximum Voltage Rating:600 VAC