CUS1000M-12
TDK-Lambda
AC-DC Power Supply - Medical - 12VDC 66.7A - 800W - Input: 85 to 265VAC
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
CARTON Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +