TMK042CG3R8CD-W
Taiyo Yuden
Multi Layer Ceramic Capacitor - SMD - 3.8pF ±0.25pF - 25VDC - C0G - 01005 - Tape&Reel
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
REEL Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +