- TE30A4803C01
TE30A4803C01
SL Power / Advanced Energy
Plug-In Adapter Single-OUT 48V 0.63A 30W
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
Description
Search Keywords: TE30A4803C01
spécification
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
fournisseur:SL Power / Advanced Energy
Référence:TE30A4803C01
Unité de mesure:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8504409510
COO:VN
ECCN:EAR99
Référence:
250 -
Dimension:95.5 x 54 mm