- GLC110-24G
GLC110-24G
SL Power / Advanced Energy
AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 3.2A 75W 16-Pin
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued
Box Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description
Search Keywords: GLC11024G
spécification
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
fournisseur:SL Power / Advanced Energy
Référence:GLC110-24G
ECCN:EAR99
Référence:
1 -
DC Input Voltage:N/A
Dimension:177.8 x 109.22 x 33.02 mm
AC Input Voltage:90 to 264 V