RAC05E-15SKT
RECOM
5W AC/DC-Converter - Output: 15VDC - Input: 90-264V - regulated - 1.07"x1.26" - 3kV Isolation
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
Tube Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +