- 742W-15/20
742W-15/20
Qualtek Electronics
Conn Power RCP 12 POS ST Panel Mount 12 Terminal 4 Port
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
CARTON Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description
Search Keywords: 742W1520
spécification
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
fournisseur:Qualtek Electronics
Référence:742W-15/20
Unité de mesure:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8536694030
COO:TW
ECCN:EAR99
Référence:
100 -
Type:Power
Body Orientation:Straight
Mounting:Panel Mount
Gender:RCP
Number of Contacts:12
Termination Method:N/A
Maximum Voltage Rating:250 V
Maximum Current Rating:15 A