PA4349.332ANLT
Pulse Electronics
High Current Molded Power Inductor PA4349.XXXANLT series, Up to 62A
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
REEL Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: PA4349332ANLT
  • fournisseur:
    Pulse Electronics
  • Référence:
    PA4349.332ANLT
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    80
  • Inductance:
    3.3 uH
  • Type:
    Power7105
  • Impedance:
    N/A
  • Tolerance:
    207104%
  • Technology:
    Wirewound7103
  • Maximum DC Current:
    49 A
  • Maximum DC Resistance:
    0.00175 Ohm
  • Operating Temperature:
    -55 to 155 °C