- L083S152LF
L083S152LF
Welwyn / TT Electronics
Res Thick Film NET 1.5KOhm 2% 0.8W 100ppm/C ISOL Conformal Coated 8-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
Bulk Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description