- EV28-2.0-02-11M
EV28-2.0-02-11M
TE Connectivity / SCHAFFNER EMC
Common Mode Chokes Dual 11mH 10kHz 2A 162mOhm DCR Thru-Hole
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
Box Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description
Search Keywords: EV28200211M
spécification
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
fournisseur:TE Connectivity / SCHAFFNER EMC
Référence:EV28-2.0-02-11M
Alias/AKA:801063-SF
Unité de mesure:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8504508000
COO:TH
ECCN:EAR99
Référence:
500 -
Configuration:Dual
Family:EV
Dimension:30.2 x 22 x 35.7 mm