ADF6-30-03.5-L-4-2-A-TR
Samtec
Connector Stacking Receptacle 120 Position 3.5mm Stack Height 0.635mm Solder Straight Surface Mount T/R
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued & Replaced
Reel Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +