CMC-4015-40L100
Same Sky®’s
4.0 mm - Omnidirectional - Wire Leads - 2.0 Vdc - Electret Condenser Microphone
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
Box Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: CMC401540L100
  • fournisseur:
    Same Sky®’s
  • Référence:
    CMC-4015-40L100
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    300
  • Depth:
    0.06 in
  • Directivity:
    Omnidirectional
  • Diameter:
    0.16 in