CFM-6015V-147-342
Same Sky®’s
12 V - 147 mA - 60 x 60 x 15 mm - Dc Fan
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
Tray Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +