PR24-24V-900-1C
Same Sky®’s
27.4 x 31.8 x 20 mm - 24 V - 20 A - SPDT (1 Form C) - Power Relay
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
Tray Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +