R-78B5.0-1.5
RECOM
DC-DC Switching Regulator - 6.5 to 32VDC Input - 5VDC@1.5A Output - LM78xx Pin Compatable
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
Tube Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +