- PA4349.332ANLT
PA4349.332ANLT
Pulse Electronics
High Current Molded Power Inductor PA4349.XXXANLT series, Up to 62A
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
REEL Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description
Search Keywords: PA4349332ANLT
spécification
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
fournisseur:Pulse Electronics
Référence:PA4349.332ANLT
Unité de mesure:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8504504000
COO:CN
ECCN:EAR99
Reel Pack:
80 -
Inductance:3.3 uH
Type:Power7105
Impedance:N/A
Tolerance:207104%
Technology:Wirewound7103
Maximum DC Current:49 A
Maximum DC Resistance:0.00175 Ohm
Operating Temperature:-55 to 155 °C