ERJ-6GEYJ151V
Panasonic
Res Thick Film 0805 150 Ohm 5% 0.125W(1/8W) ±200ppm/°C Pad SMD Automotive T/R
Description +
Search Keywords: ERJ6GEYJ151V
  • Référence:
    ERJ-6GEYJ151V
  • Resistance Value:
    150 Ohm
  • Tolerance:
    5 %
  • Temperature Coefficient:
    ±200 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 155 °C