ERJ-6GEYJ101V
Panasonic
Res Thick Film 0805 100 Ohm 5% 0.125W(1/8W) ±200ppm/°C Pad SMD Automotive T/R
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
Reel Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ERJ6GEYJ101V
  • fournisseur:
    Panasonic
  • Référence:
    ERJ-6GEYJ101V
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    5000
  • Resistance Value:
    100 Ohm
  • Power Rating:
    0.125 (1/8) W
  • Tolerance:
    5 %
  • Case Size:
    0805
  • Temperature Coefficient:
    ±200 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 155 °C