ERJ-3EKF2372V
Panasonic
Res Thick Film 0603 23.7K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
Reel Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ERJ3EKF2372V
  • fournisseur:
    Panasonic
  • Référence:
    ERJ-3EKF2372V
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    5000
  • Resistance Value:
    23.7 KOhm
  • Power Rating:
    0.1 (1/10) W
  • Tolerance:
    1 %
  • Case Size:
    0603
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 155 °C
  • Packaging:
    Tape and Reel
Tools/3D Models +
ressources +
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
en stock: 2,450
Expédition aujourd'hui, if you order in Buy all 2,450 in-stock or the regular minimum order quantity of 5000