ERJ-1GEF3740C
Panasonic
Res Thick Film 0201 374 Ohm 1% 0.05W(1/20W) A±200ppm/A°C Pad SMD Automotive T/R
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES
RoHS Compliant
Discontinued & Replaced
Reel Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ERJ1GEF3740C
  • fournisseur:
    Panasonic
  • Référence:
    ERJ-1GEF3740C
  • COO:
    JP
  • ECCN:
    EAR99
    15000
  • Resistance Value:
    374 Ohm
  • Power Rating:
    0.05 (1/20) W
  • Tolerance:
    1 %
  • Case Size:
    0201
  • Temperature Coefficient:
    ±200 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 125 °C