ERA-3AEB273V
Panasonic
Res Thin Film 0603 27K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/°C Pad SMD Automotive T/R
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
Reel Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ERA3AEB273V
  • fournisseur:
    Panasonic
  • Référence:
    ERA-3AEB273V
  • COO:
    JP
  • ECCN:
    EAR99
    5000
  • Resistance Value:
    27 KOhm
  • Power Rating:
    0.1 (1/10) W
  • Tolerance:
    0.1 %
  • Case Size:
    0603
  • Temperature Coefficient:
    ±25 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 155 °C