EEE-HA1E221UP
Panasonic
Cap Aluminum Lytic 220uF 25V 20% (8 X 10.2mm) SMD 160mA 1000h 105°C Automotive T/R
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
Reel Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: EEEHA1E221UP
  • fournisseur:
    Panasonic
  • Référence:
    EEE-HA1E221UP
  • COO:
    MY
  • ECCN:
    EAR99
    500
  • Capacitance Value:
    220 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -40 to 105 °C
  • Mounting:
    Surface Mount
  • Size:
    8 x 10.2 mm
  • Termination Style:
    N/R
  • Voltage:
    25 VDC