ECE-T1KP123FA
Panasonic
Cap Aluminum Lytic 12000uF 80V 20% (40 X 63mm) Snap-In 0.028 Ohm 7290mA 3000h 85°C Bulk
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued
Box Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECET1KP123FA
  • fournisseur:
    Panasonic
  • Référence:
    ECE-T1KP123FA
  • COO:
    MY
  • ECCN:
    EAR99
    50
  • Capacitance Value:
    12000 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -40 to 85 °C
  • Mounting:
    Through Hole
  • Voltage:
    80 VDC