- ECE-A1VKS100
ECE-A1VKS100
Panasonic
Electrolytic Aluminum Capacitor - 10 µF - 35 V - 20% - 5 X 5mm - Radial - 2mm - 30mA - 1000h - 85°C.
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
Bag Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description
Search Keywords: ECEA1VKS100
fournisseur:Panasonic
Référence:ECE-A1VKS100
Référence:
2000 -
Capacitance Value:10 uF
Tolerance:20 %
Operating Temperature:-40 to 85 °C
Mounting:Through Hole
Size:5 x 5 mm
Termination Style:Radial2202
Voltage:35 VDC