ECE-A1EN220X
Panasonic
Electrolytic Aluminum Capacitor - 22 µF - 25 V - 20% - 5 X 11mm - Radial - 2mm - 60mA - 2000h - 85°C.
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
Bag Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECEA1EN220X
  • fournisseur:
    Panasonic
  • Référence:
    ECE-A1EN220X
  • COO:
    MY
  • ECCN:
    EAR99
    2000
  • Capacitance Value:
    22 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -40 to 85 °C
  • Mounting:
    Through Hole
  • Size:
    5 x 11 mm
  • Termination Style:
    Radial
  • Voltage:
    25 VDC