ECA-1VM101B
Panasonic
Cap Aluminum Lytic 100uF 35V 20% (6.3 X 11.2mm) Radial 5mm 210mA 2000h 85°C Automotive Ammo
RoHS Compliant
Box Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECA1VM101B
  • Référence:
    ECA-1VM101B
  • Capacitance Value:
    100 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -40 to 85 °C
  • Size:
    6.3 x 11.2 mm
  • Voltage:
    35 VDC