80SXE12M
Panasonic
Conductive Polymer Aluminum Capacitor - 12uF ±20% - 80VDC - -55°C to +125°C - 1000h - 19mm leads
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +