6TPE150MF
Panasonic
Cap Tant Polymer 150uF 6.3VDC D2E CASE 20% (7.3 X 4.3 X 1.8mm) SMD 7343 0.015 Ohm 105C T/R
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
Reel Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +