6SVT820M
Panasonic
Conductive Polymer Aluminum Solid Capacitors - 820uF - 6V - 125°C - 2,000 Hours - Low ESR - 8.0mm Dia x11.9mm
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
Reel Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +