6SEPC470M
Panasonic
Cap Aluminum Polymer 470uF 6.3VDC 20% (8 X 13mm) Radial 3.5mm 0.008 Ohm 5700mA 5000h 105C Bulk
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
Bulk Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +