6SEP820M
Panasonic
Cap Aluminum Polymer 820uF 6.3VDC 20% (10 X 13mm) Radial 5mm 0.012 Ohm 5440mA 3000h 105C Bulk
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
Bulk Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +