4SVPC560MX
Panasonic
Capacitor, Aluminum Organic Polymer, 4VDC, 560uF, 9mohm, 8x12mm, T&R | Panasonic Electronic Components 4SVPC560MX
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
Reel Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +