4SVPC560M
Panasonic
Cap Aluminum Polymer 560uF 4VDC 20% (8 X 6.9mm) SMD 0.022 Ohm 3220mA 2000h 105C T/R
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
Reel Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +