4SEP560M
Panasonic
Cap Aluminum Polymer 560uF 4VDC 20% (8 X 12mm) Radial 3.5mm 0.013 Ohm 4520mA 3000h 105C Bulk
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
Bulk Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +