2SEPC470MZ
Panasonic
Capacitor, Aluminum Organic Polymer, 2.5VDC, 470uF, 7mohm, 5x9mm, Bulk | Panasonic Electronic Components 2SEPC470MZ
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
Bulk Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +