2R5SVPC180MV
Panasonic
Capacitor, Aluminum Organic Polymer, 2.5VDC, 180uF, 19mohm, 5x6mm, T&R | Panasonic Electronic Components 2R5SVPC180MV
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
Reel Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +