20SVPG33M
Panasonic
Conductive Polymer Aluminum Capacitor - 33uF ±20% - 20V - ESR: 27mOhm - SMT - 5mm Dia x 4.4mm
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
Reel Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +