16SVPG220M
Panasonic
Conductive Polymer Aluminum Capacitor - 220uF ±20% - 16V - ESR: 14mOhm - SMT - 6.3mm Dia x 5.9mm
+ see all
ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
Reel Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +