- JW1FSN-DC24V
JW1FSN-DC24V
Panasonic Electronic Components
Power Relay 24VDC 10A SPDT(28.6mm 12.8mm 20mm) THT
Description
Search Keywords: JW1FSNDC24V
spécification
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
fournisseur:Panasonic Electronic Components
Référence:JW1FSN-DC24V
Unité de mesure:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8536410050
COO:TH
ECCN:EAR99
Référence:
100 -
Relay Construction:Non-Latching
AC Coil Voltage:N/A
DC Coil Voltage:24 V
Contact Arrangement:SPDT
Mounting:Through Hole
Termination Style:PC Pin
Push to Test Button:No
Led Indicator:No
Operating Temperature:-40 to 60 °C
Coil Resistance:1.1 KOhm