G7L-2A-T-J-CB-DC48
Omron Electronics
Power Relay 48VDC 1.22KOhm 25A DPST-NO(52.5x33.5x53)mm Bracket
RoHS Compliant
Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: G7L2ATJCBDC48
  • Référence:
    G7L-2A-T-J-CB-DC48
  • DC Coil Voltage:
    48 V
  • Maximum Current Rating:
    25 A
  • Termination Style:
    0.25Quick Connect
  • Operating Temperature:
    -20 to 60 °C